TW-MoTo

Serdecznie witamy na naszej stronie. Nasza firma zajmuje się produkcją pokrowców i siedzeń motocyklowych oraz dystrybucją części do starych motocykli. Nasz pełny asortyment można obejrzeć na stronie sklep.

Czym się zajmujemy?

Wykonujemy pokrowce i siedzenia do motocykli zabytkowych i klasycznych. Staramy się aby nasze wyroby były jak najbardziej zbliżone do oryginału.

Zajmujemy się też sprzedażą detaliczną części do klasycznych motocykli z okresu PRL-u. Staramy się żeby oferowane przez nas części zamienne były dobrej jakości i spełniały oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Szybka Realizacja
Zamówienia z naszego sklepu realizujemy w możliwie jak najszybszym terminie. Zwykle jest to jeden lub dwa dni robocze. W przypadku opóźnienia informujemy o tym klienta drogą mejlową lub SMS.
Wysoka Jakość
Produkty oferowane w naszym sklepie są jak najlepszej jakości. Klienci naszego sklepu mają prawo do zwrotów towaru w przypadku gdy towar nie spełnia ich oczekiwań.
Uczciwe Podejście
Dbamy o zadowolenie klientów naszego sklepu. W przypadku odstąpienia od umowy, zwracamy pieniądze na podany nr rachunku bankowego.
Nowe Wyzwania
Lubimy nowe wyzwania. Jeśli uda nam się spełnić wasze oczekiwania. Sprawia nam to ogromną satysfakcję i motywuje do jeszcze cięższej pracy.